Gå til hovedindhold
Bliv medlem Menu

Kreds 4's bestyrelse

Mød bestyrelsen

Helle Veel Høygaard, Formand

Email: helleveel@hotmail.com
Tlfnr.: 6120 4602

Ansvarsområder
- Deltager i Dansk Journalistforbunds HB-møder
- Medlem af Forretningsudvalget
- Medlem af Aarhus Journalistforenings bestyrelse
- Aktiv i Aktivitetsudvalget
- Kontaktperson til samarbejdspartnere: Kommunikation og Sprog, Visuelt Forum, Aarhus Journalistforening m.fl.

Brian Mogensen, Næstformand

Email: brian@backstory.dk
Tlf.: 22333725

Kirsten Lykke Hansen, Bestyrelsesmedlem

Email: lykke.hansen@hotmail.com
Tlf.: 2810 3568

John Alex Hvidlykke, Bestyrelsesmedlem og ansvarlig for nyhedsbrev

Email: john@hvidlykke.dk
Tlfnr.: 51554511

Kirsten Louise Laursen, 1. suppleant

Email:Kirstenlouiselaursen@gmail.com
Tlfnr.: 40114664

Jytte Flamsholt Christensen, 2. suppleant

Email: jytte@flamsholt.dk
Tlfnr.: 20657657

Ole Toldbod, 3. suppleant

Email: toldbod@mac.com
Tlfnr.: 40200220

Kurt Simonsen, Kasserer

Email: kurtsimonsen@live.dk
Tlfnr.: 3140 4343

Lisbeth Carøe, Bestyrelsesmedlem

Email: caroe.lisbeth@gmail.com
Tlfnr.: 51515442

Fandt du den information du søgte

Dette er ikke en kontaktformular, men feedback til indholdet på siden.
Søger du svar på et konkret spørgsmål? Ring til DJ på tlf. 3342 8000 eller skriv til dj@journalistforbundet.dk