Regioner
Situationer
Husk Kreds Fyn generalforsamling og uddeling af Årets Kæphest
Tag med Kreds Fyn i teatret og oplev George Orwells højaktuelle 1984 på de skrå brædder.
START ÅRET MED ET GODT GRIN, KOLDE BAJERE OG LÆKKER BUFFET Du er inviteret :-) Klik på TILMELD - dit e-mailprogram åbnes og skriv NYTÅRSFEST i emnefeltet. Tilmeld senest 12. januar kl. 12.
Tag med Kreds Fyn til prisfest. Hvis der er interesse for det, arrangerer vi fælles transport fra Odense.
Kom med Kreds Fyn ind og se fotoudstillingen ”I skyggen” om de første kvindelige fotografer. Det foregår på Møntergården, Møntestræde 1 i Odense, 5. april kl. 16.30.
DJ Kreds Fyn inviterer til årets generalforsamling 5. marts 2022.
Spændende foredrag af Andreas Marckmann Andreassen om automatiseringens betydning for mediebranchen.
DJ Kreds Fyn holder generalforsamling søndag 1. marts kl. 11.00 i Nordatlantisk Hus på havnen i Odense
Endnu en gang hylder Kreds Fyn og KaJo de bedste bacheloropgaver blandt de journaliststuderende på SDU.
Kom og hør mere om, hvad der egentlig foregår i britisk politik, når Kreds Fyn inviterer til en aften med London-korrespondent Bjarne Nørum
Der indkaldes hermed til generalforsamling i Kreds Fyn søndag den 3. marts på Nordatlantisk Hus, Promenade 1, 5000 Odense C
Kalder alle gode folk til endnu en omgang Fredagsbar - nu på en onsdag. Men stadig i Odense.
Det er et kæmpe byggeri. Projektet Nyt OUH startede tilbage i 2007, og Fyns nye universitetshospital skal stå færdigt om fire år.
Vi skal mødes! Et sted, hvor vi kan snakke med hinanden, netværke og få et godt grin.
Den 19. januar 2018 er vi inviteret inden for i Mediehuset Cigarfabrikken, der er et af Odenses mange journalistiske arbejdsfællesskaber.