Gå til hovedindhold
Bliv medlem Menu

Bestyrelsen

DJ:Fotografernes bestyrelse 2016-17

Mail til >DJ:Fotograferne

Mail til > Ophavsretsfonden

Bestyrelsens >forretningsorden (pdf) og >bestyrelsesvejledning (pdf)


Valgt på generalforsamlingen 2. marts 2019

Formand
Peter Thornvig
p@thornvig.dk 
40522175

Bestyrelsesmedlemmer
Konstituering: Bestyrelsen konstituere sig på bestyrelsesmøde den 23.3.2019

Tonny Foghmar
tonny@favrskovfotografi.dk

Michael Harder
harder@pix.dk

 

Anders Jægenø
anders@ajphoto.dk

Pia Funder
p.b.funder@gmail.com

Henrik Andersen
henrik@jakob-weiland.dk

Dennis Møller
kontakt@dennismoller.dk

Frederikke Friderichsen
mail@sendfred.com

Henrik Lindemann
jp@antv.dk

Supleanter

Signe Goldmann
Heidi Vigsøe
Lise Jul Pedersen